Hizmet Kalitemiz

Geniş Ürün Yelpazesi
Firmamızın ürünleri arasında İş elbiseleri, Tulum, Önlük, Mont, Ceket, Pantolon, Su Geçirmezler,Reflektörlüler, Yağmurluk, Ayakkabı , Bot, Gömlek, T-shirt gibi ürünlerin yanı sıra Otel ve Restaurant grubuna yönelik seri ve özel tasarımlarla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Profesyonel Hizmet Anlayışı

Profesyonelce, kalite ile Estetiği bütünleştiren tasarım ve üretim anlayışımızla; firmamız, tüketicinin Beğenisini ön plana alarak tesislerinize uygun özel renk, kumaş ve özgün tasarım Olanaklarına sahiptir.

İş Elbiseleri

Dünyada sanayileşme olgusu ile birlikte kullanım alanı genişleyen iş elbiseleri, küresel ekonominin etkisiyle giderek daha büyük önem kazanıyor. Ve bu alanda ciddi üreticiler ortaya çıkıyor. Zamanlama, fiyat ve Ürün çeşidi konusunda oldukça zengin portföye sahip olan firmamız, Türkiye'nin her yerine kesintisiz hizmet anlayışıyla ürün teslimini başarıyla gerçekleştiriyor.

Kaliteli Üretim

İnsan Hatalarını Minimize Edecek şekilde Kaliteli bir üretim için Makine Parkurumuzu, Sürekli Geliştirmekteyiz. Üretimde Kumaştan İpliğe Kadar, Kaliteli Hammadde Seçimine Önem vermekteyiz.

Deniz Kuvvetleri ve Sivil Denizcilik

Kalyon Bahriye Olarak denizci üniformaları, bahriyeli üniformaları, denizci şapkaları, kaptan şapkaları, denizci apoletleri, denizci ayakkabıları, denizci bröveleri ve aksesuarları çeşidi konusunda oldukça zengin portföye sahibiz.